Benzínový rosič VILLAGER DM 14 PE | Adacom

Benzínový rosič VILLAGER DM 14 PE

ibo-8605032602448
Obľúbené
Tlačiť
 Popis produktu
4 hodnotenia
4,5/5

Motorový rosič VILLAGER DM 14 PE je ideálnym pomocníkom pre vysoko kvalitnú aplikáciu pesticídov v trvalých sadoch, v lesných porastoch alebo pri výsadbe ovocia a zeleniny. Taktiež je tento motorový rozprašovač efektívny a prispôsobivý prístroj pre ochranu rastlín a väčšinou sa používa na prevenciu a liečenie chorôb a škodcov rastlín, ako napríklad poľnohospodárske plodiny a ovocné stromy (jačmeň, pčenica, zemiaky, jablone, čerešne, marhule, orechy a iné...). Ďalej svoje využitie nájde na chemické ničenie buriny, na prevenciu epidémie, ochranu odpadových vôd v mestách, na ochranu zeleniny a iné.

Motorový postrekovač je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a je vybavený silným, 2 – taktným, vzduchom chladeným motorom s výkonom 1,5 kW. Stroj sa vyznačuje vysokým výkonom nízkou hmotnosťou, robustnou konštrukciou a jednoduchou manipuláciou. Je vysoko flexibilný, prenosný a ľahko sa skladuje vo úložnom priestore (dielňa, garáž, pivnica,...).

  • Až 3 – ročná záruka
  • Spoľahlivosť
  • Vysoký výkon
  • Nízka hmotnosť
  • 2 v 1 – motorový rosič a fukár lístia

Pre úplný komfort je chrbtový postrekovač vybavený pohodlnými popruhmi. Tento obľúbený chrbtový postrekovač má jednoduché štartovanie – poťahovaním šnúry. Pre zníženie prašnosti je možne pridať malé množstvo vody. Nádrž vám poskytne objem až 14 litrov. Rosiť je môžné vertikálne aj horizontálne od 6 až do 9 metrov.

Rosič s vysokotlakovým čerpadlom je navrhnutý ergonomicky a tak, aby sa prispôsobil každému človeku pre bežné použitie. Po odstránení mriežky z koncovej trysky je možné rosič používať aj ako fukár. Netreba teda kupovať žiadne príslušenstvo a rosič plnohodnotne nahradí chrbtový fukár, ktorý je skvelým pomocníkom pre odstránenie lístia z plôch či pokosenej trávy a iné.

Motor: 2 – taktný, vzduchom chladený EURO ll
Objem motora: 51,7 cm3
Výkon: 1.5 kW (2.01 HP)
Objem nádrže: 14 l
Rozsah rosenia (vertikálny/horizontálny): 6 – 9 metrov
Objem palivovej nádrže: 1,5 l
Palivo: zmes 2 – taktného oleja a bezolovnatého benzínu
Rozmery: 455 x 310 x 660 mm
Rýchlosť ventilátora: 6500 ot./min.
Štartovanie: Poťahovaním šnúry
Vysokotlakové čerpadlo
Hmotnosť: 11 kg

Naša cena s DPH:
Dodanie 2 až 15 pracovných dní
259,00 EUR
ks
Predchádzajúci produkt


Poštová adresa:

ADACOM progatec, s.r.o.
Stará Hradská 52
010 03 Žilina 3
Slovenská Republika

Kontakty:

Obchodné oddelenie:
 
Realizačné oddelenie:
 
Servisné oddelenie:
Telefón: 041 5001 853
Fax: 041 5643 621
Email: adacom@adacom.sk