LINTRAC 75 LS | Adacom

LINTRAC 75 LS

Lintrac 75 LS ukazuje svoje silné stránky ako všestranný traktor v horskom a pastvinovom poľnohospodárstve. Traktor je mimoriadne ľahký, ovládateľný a zaujme svojou výkonnou hydraulikou. 3,6-litrový motor Perkins Syncro stage 5 má vysoký krútiaci moment a je mimoriadne čistý aj bez systému AdBlue.

Perkins Synchro s objemom 3,6 litra poskytuje výkon 55 kW / 76 k. Ponúka enormný krútiaci moment 350 Nm pri 1 000 otáčkach za minútu s veľmi strmým nárastom krútiaceho momentu o viac ako 40 %. Tieto vlastnosti zaisťujú výkonné správanie pri rozbehoch na svahoch a pri ťahaní. Filter pevných častíc dosahuje úroveň výfukových plynov 5. To je porovnateľné s emisnou triedou EURO 6 platnou pre osobné a nákladné autá.

Lintrac 75 LS je vybavený prevodovkou s radením pod zaťažením ZF-Steyr Power2. Štandardom je 16 stupňov vpred a 16 vzad. Štandardný 4-rýchlostný vývodový hriadeľ môže byť voliteľne doplnený o elektrohydraulickú spojku vývodového hriadeľa. Na požiadanie je k dispozícii stacionárny vývodový hriadeľ, ktorý je obzvlášť užitočný pri použití ako lesnícke zariadenie. Voliteľne je k dispozícii aj vývodový hriadeľ s pojazdnou rýchlosťou. Na želanie je k dispozícii elektrohydraulická spojka PTO s diaľkovým ovládaním na blatníku.

Lintrac 75 LS má vysokovýkonný hydraulický systém BOSCH-Rexroth so samostatným prívodom oleja a výkonom 55 litrov / min. Hydraulický systém je vybavený každý vlastným čerpadlom pre prevodovku, ako aj riadenie a pracovnú hydrauliku. Lintrac 75 LS má štandardne tri dvojčinné riadiace jednotky s plávajúcou polohou a jednopákovým ovládaním. Tieto riadiace jednotky load-sensing je možné rozšíriť až o dve riadiace jednotky. Všetky hydraulické spoje sú vybavené vysoko kvalitnými hydraulickými spojkami.

Hydraulické komponenty Lintrac pochádzajú od firmy Bosch-Rexroth v Nemecku. Vďaka mimoriadne intenzívnej vývojovej spolupráci bolo možné ďalej zlepšovať ovládací panel pre EHR a EFH, ako aj koordináciu riadiacich jednotiek. Hydraulika s odľahčením zariadenia nebola nikdy taká jednoduchá na ovládanie.

Pomocou multifunkčného ovládača možno najdôležitejšie hydraulické funkcie Bosch ovládať jednou rukou bez toho, aby ste museli použiť iný ovládač. To zaručuje bezpečnosť a zvyšuje jednoduchosť používania. Multikontrolér sa vyrába v špeciálnej továrni na komponenty Bosch-Rexroth vo Francúzsku.

Rozmery a hmotnosti:

Celková hmotnosť - 5800 kg
Max. zaťaženie zadnej nápravy - 3300 kg
Max. zaťaženie prednej nápravy - 3000 kg
Rázvor - 2304 mm
Čiastočná výška od stredu zadnej nápravy - 1750 mm
Dĺžka so štandardnými pneumatikami - 3437 mm
Vonkajšia šírka so štandardnými pneumatikami - 1978 mm
Výška so štandardnými pneumatikami - 2450 mm

 

Technické parametre ENG
Predchádzajúci produkt


Poštová adresa:

ADACOM progatec, s.r.o.
Stará Hradská 52
010 03 Žilina 3
Slovenská Republika

Kontakty:

Obchodné oddelenie:
 
Realizačné oddelenie:
 
Servisné oddelenie:
Telefón: 041 5001 853
Fax: 041 5643 621
Email: adacom@adacom.sk